Služby

 

Okrem nahrávania vokálov a hudobných nástrojov ponúkame aj nasledovné služby.

 

Nahrávanie hlások pre IVR systémy

Profesionalita vašej spoločnosti sa dá predviesť už pri dovolaní sa zákazníka ku vám. Nekvalitne, podomácky, alebo pokanceláriovo nahraté uvítanie, alebo nebodaj celý IVR strom pomocou sympatickej asistentky, kde je počuť ruch prostredia, ozvena openspace priestoru a samotné hlásky sršia trémou a nezrozumiteľnosťou, vie byť a je veľa krát veľmi zlou prezentáciou, ktorá dokáže odradiť klienta od spolupráce.

Zverte nám do rúk a úší túto prácu…

Máme dlhoročné skúsenosti s nahrávaním hlások pre IVR systémy, resp. hlások pre automatické spojovateľky ako aj lokalizácie telefónnych ústrední do slovenského jazyka. Medzi našich klientov patria rôzne slovenské, ale aj celosvetové firmy ako aj štátne organizácie.

Nahrávanie je možné uskutočniť pomocou vami zvolenej hlásateľky/la. Spolupracujeme s viacerými umeleckými agentúrami a preto vám vieme zabezpečiť prakticky ktorýkoľvek známy hlas.

V prípade, že máte vlastnú hlásateľku/la, sem s nimi, radi ich u nás privítame a nahráme.

 

Mobilné nahrávanie

Ak potrebujete nahrať váš koncert, divadelné predstavenie, alebo hlásky a doprava ku nám je pre vás nemožná, alebo nevýhodná ? Ste u nás správne. Medzi naše služby patrí aj možnosť mobilného nahrávania.  Nahrávanie je uskutočnené v digitálnej kvalite so špičkovou technikou. V prípade mobilného nahrávania hlások, vieme z časti upraviť akustiku vami vybratej miestnosti pomocou prenosného paravánu a tak z časti eliminovať ruchy a nežiaduce ozveny a dozvuky miestnosti.

 

Prepis a archivácia audio/video kaziet, minidiscov, platní  do digitálnej formy

Máte po poličkách, skriniach, igelitkách staré ale nezabudnuteľné spomienky o ktoré by ste neradi prišli ? Či sú to vaše ratolesti, miláčkovia, oslavy…  zlaté pravidlo digitálneho veku hovorí: zálohovať, zálohovať, zálohovať.

Podporované formáty

Audio:

MC (Audio kazety)

LP (vinylové) platne

Minidisc

Audio CD

Video:

VHS, Hi8, Digital8

 

Iné formáty na požiadanie

V prípade, že Ste tu nenašli to čo Vás zaujíma, alebo čo potrebujete, neváhajte nás kontaktovať.